VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA (rok C) – 22  MAJ 2022

1. Jutro, początek Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

2. We wtorek, 24 maja, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
    Na prośbę papieża Benedykta XVI jest to Dzień modlitw Kościoła powszechnego za Kościół w Chinach.

3. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Będziemy modlić się za wszystkie
    mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.

4.  W piątek, po Nabożeństwie majowym, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

o g.16.30  spowiedź dzieci Kl. III, dzieci rocznicowych, rodziców  i rodzin przed Komunią św.

5.   W sobotę o g.11.00 uroczysta Msza św. Komunijna dzieci kl. III.

6.  W najbliższą niedzielą przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7.  Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.