XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (rok B) – 21 LISTOPAD 2021

• Mamy Króla! Jest nim Jezus Chrystus – Zbawiciel, Król wszechświata. Należymy do królewskiego rodu i z Chrystusem mamy udział w królewskim kapłaństwie. Znakiem Jego królowania nie jest jednak korona, lecz krzyż zbawienia, który wisi na ścianach naszych domów, jest wpisany w nasze serca i którym znaczymy siebie, gdy stajemy do modlitwy.
      A ponieważ szlachectwo zobowiązuje, niech świadomość przynależności do królewskiego rodu zobowiązuje nas do godnego życia.

• Kolejny rok liturgiczny kończymy uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
      Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi odmówimy przed błogosławieństwem na każdej Mszy Świętej.

• W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent - poświęcenie wieńca adwentowego i opłatków.

• W sobotę w świetlicy parafialnej spotkanie z młodzieżą o 11.00 kl. VII 12.00 kl. VIII.

Solenizantom i Jubilatom składamy Życzenia. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego.