XI NIEDZIELA ZWYKŁA (rok B) – 13 CZERWIEC 2021

Słowo Boże, które słyszymy w liturgii słowa, czasami może wydawać się nam jak drobne ziarno gorczycy, lecz jeśli padnie na podatny grunt naszego serca, wyrośnie z niego zaskakujący nas krzew, który da schronienie wielu. Nie odrzucajmy nigdy poruszeń serca, których źródłem jest słowo samego Boga. Niech pomaga nam nie tylko w głębszym przeżywaniu Eucharystii, lecz także uwrażliwia na natchnienia Ducha Świętego w codzienności.

Dziś o godz. 17.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie.  Spowiedź św. od.16.30

Liturgia tygodnia:

• W sobotę spotkanie  w świetlicy parafialnej z młodzieżą przed Bierzmowaniem 10.30 – kl. VIII   11.30 – I kl. szkoły średniej.

• W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszki na KUL  i uczelnie katolickie.

• Sprzątanie kościoła:  Szymańska Grażyna i Szymańska Monika.
  • Prasa religijna, dla dzieci sprawdzian niedzielny.

Jubilatom i solenizantom tygodnia składamy najlepsze życzenia Bożego, Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia.