NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ (rok B) – 30 MAJ 2021

Stajemy dziś wobec największej tajemnicy wiary, która mówi, że jest jeden Bóg w trzech Osobach: Ojca, Syna i Ducha Świętego. Próbujmy zrozumieć tę prawdę nie tyle umysłem, ile światłem wiary, bowiem nie o zrozumienie chodzi, ale o tajemnicę miłości, która spaja Osoby Boskie i w której my także mamy swoje miejsce.

• W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msza Święta o godz. 11.00 i procesja
      do 4 ołtarzy. Na Mszy św. – Rocznica I komunii św. dzieci z IV klasy.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
      W piątek odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00
      16.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi św.
    • I sobota m-ca o godz. 9.00 Msza św. Nabożeństwo o Niepokalanemu Sercu NMP i różaniec fatimski.

W poniedziałek zakończenie nabożeństw majowych - spotkanie z młodzieżą kl. VIII i I średniej i ich rodzicami.
      We wtorek Dzień Dziecka - spotkanie organizacyjne z dziećmi kl.IV i ich rodzicami przed rocznicą komunijną.
      W środę - z uczniami kl. VI i VII i ich rodzicami.

Jubilatom i solenizantom bieżącego tygodnia składamy najlepsze życzenia: Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.