WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (rok B) – 16 MAJ 2021

• Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

• Trwamy w nowennie przed Niedzielną Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, ta uroczystość kończy okres Wielkanocy. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.

• Spotkania dzieci na nabożeństwie majowym w tym dzieci kl. IV (rocznicowe) w środę, czwartek i piątek.
      W czwartek obowiązkowe spotkanie z rodzicami dzieci kl.IV

• Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli  i błogosławionego tygodnia.