PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (rok B) – 5 KWIECIEŃ 2021

• Radość Wielkiej Nocy nadal w nas trwa. Chcemy jak niewiasty idące do grobu, by namaścić ciało Jezusa, odkryć ponownie, że On zmartwychwstał, i tę radość ponieść w świat, dzielić się nią ze wszystkimi. Chrystus zmartwychwstał, śmierć nie ma już nad Nim władzy. Zmartwychwstał i my zmartwychwstaniemy!
    • Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, dzięki którym liturgia Triduum Paschalnego i poranka wielkanocnego miała taką oprawę. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy zadbali o dekorację świąteczną. Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia jak uczniów zmierzających do Emaus.
    • W niedzielę zakończenie Oktawy Wielkanocnej, to również Niedziela Miłosierdzia, rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia, zbiórka do puszek na Caritas.
      W Niedzielę Miłosierdzia - o 9.00 Zmiana Tajemnic Różańcowych dzieci, młodzieży i dorosłych.

• Sprzątanie świątyni - Dubis Agata i Zapotoczna Grażyna

• Zapowiedzi przedślubne:  Alina Anna Pachulska i Marcin Stanisław Pruski – zap. I

Dziękujemy za ofiary złożone w na tacę oraz wszelkie okazane dobro i pomoc
      w przygotowaniu świątyni na Święta wielkanocne.

Życzymy Wszystkim Parafianom pełnych duchowej radości i nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Jezus Zmartwychwstały żyje i króluje w naszych Rodzinach i w naszej Parafii.