IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (rok B) – 14 MARZEC 2021

• Życie ciągle stawia przed nami nowe wyzwania. Są one okazją do głębszej refleksji nad wartościami
      i zasadami, którymi się kierujemy. Wielki Post wzywa każdego z nas do zrewidowania życia, postawienia sobie pytania, czy naprawdę idziemy śladem Bożych drogowskazów.

• W piątek Uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Ten dzień możemy nazwać dniem mężczyzn. Otoczmy modlitwą wszystkich walecznych mężczyzn: kawalerów, mężów, ojców, dziadków.
      Tego dnia prośmy Boga o wszelkie łaski dla nich, by codziennie wypełniali powołanie, do jakiego zostali wezwani.

• W piątek Wielkiego Postu rozważamy mękę Pana Jezusa w czasie Drogi Krzyżowej.o godz.17.00
      W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. porannej - Gorzkie Żale.

• Sprzątanie kościoła: Kaspryk Maria i Jańczak Halina.

Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i Bożego Błogosławieństwa.