XIV niedziela zwykła

Liturgia tygodnia:   1700
Śr - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Pt - Nabożeństwo Fatimskie  - Zmiana Tajemnic Różańcowych dzieci młodzieży i dorosłych
      1630 - okazja do spowiedzi św.

Sprzątanie kościoła: Chromik Bożena  Krzywonos Anna

• Prasa katolicka: Miłujcie się
  • Trwają prace związane z remontem świątyni.
    Wszyscy chciejmy pokazać, że z troską patrzymy na zabytkową świątynię i wspólnymi siłami o nią dbamy. Świątynię budowali przodkowie, a obecni parafianie muszą być wdzięczni za miejsce, gdzie mogą spotkać Boga. Troska o kościół to nas wspólny obowiązek.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.

Uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga.
Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask Bożych, dobrego wypoczynku na wakacjach, urlopach oraz opieki
i błogosławieństwa Bożego. Pozostającym w domach i wszystkich przybyłych Gości, a także Solenizantów
i Jubilatów niech Bóg obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami.