XXVI niedziela zwykła

Liturgia tygodnia:  nabożeństwa o 1700

• W dzisiejszą niedzielę rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych
    Różaniec:
    dzieci - wtorek, środa i czwartek
    młodzież - piątek
    Wierni, którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie zyskują odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
    Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę, 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej, w kościele w Łęknicy rozpoczęcie ogólnopolskiej inicjatywy
    Różaniec do granic:
         godz. 1030 modlitwa i konferencja wprowadzająca,
                  1100 msza św. i adoracja najświętszego sakramentu.
                  1300 przejście do wyznaczonych na granicy stref modlitwy i tam modlitwa różańcowa.
                  1400 Modlitwa różańcowa
    Strefy modlitwy na terenie naszej parafii to: kościół w Żarkach Wlk, krzyż w Starych Czaplach, Skansen w Buczynie
  • Odwiedziny duszpasterskie chorych w piątek od godz. 800

• Kancelaria parafialna czynna jest w każdy piątek po nabożeństwie wieczornym.

W przyszłą niedzielę 8 października o godz. 1300 odpust parafialny ku czci Matki Bożej Różańcowej
    Zachęcamy w tygodniu do skorzystania ze spowiedzi św., aby móc otrzymać odpust zupełny w czasie uroczystości..
    Bardzo prosimy o przygotowanie kościoła, chorągwi, dzieci do sypania kwiatów.

Zachęcamy do nabywania cegiełek, na odbudowę Katedry. Przez zakup cegiełek dajemy świadectwo naszej wiary
    i łączności z kościołem diecezjalnym, którego symbolem jest katedra gorzowska.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej parafii.

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych. Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami.
    Na radosne świętowanie dzisiejszej niedzieli i cały nadchodzący tydzień przyjmijcie bł. Boże.