V Niedziela Wielkiego Postu  (Rok B) 17.03.2024 r.

• Dziś V niedzielą rozpoczyna się część pasyjna Wielkiego Postu, w kościołach zasłaniane są krzyże.

Parafia Żarki Wielkie 17.03 - 21.03.2024 r.
                                                   Niedziela 9oo i 11oo  Msza św. z nauką

830   Spotkanie z dziećmi w szkole
                                                       10oo   Msza św. z nauką
                                                       17oo   Msza św. z nauką

Wtorek               Dzień Pojednania
                                                       830   Spotkanie z dziećmi
                                                       93o
         Spowiedź i Msza św. z nauką, zakończenie Rekolekcji
                                                     163o   Spowiedź i Msza św. z nauką, zakończenie Rekolekcji

Środa        Zakończenie Rekolekcji Szkolnych
                                                      830   Spowiedź św. dzieci, nauczycieli i Msza św. z nauką,
                                                              na zakończenie Rekolekcji.
      We wtorek Uroczystość Św. Józefa - dzień modlitwy za mężczyzn.

• W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 9.00Gorzkie Żale.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej, będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godz. 09.00. W ten sposób rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia.

Jubilatom i solenizantom bieżącego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Parafianom i Gościom życzę spokojnej niedzieli i owocnego czasu Wielkiego Postu.