IV Niedziela zwykła  (Rok B)  28.01.2024 r.

• Dziś przypada Dzień Pomocy Chorym na Trąd. Módlmy się za wszystkich dotkniętych tą chorobą.
    • W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej.
      Msze św. z błogosławieństwem świec o godz. 10.00 i 16.00.
    • W tym dniu Kościół obchodzi również Dzień Życia Konsekrowanego.
    • W przyszłą niedzielę Eucharystyczną Zmiana Tajemnic różańcowych dla dzieci, młodzieży.
      Różaniec Nieustający
      o nawrócenie, pokój w ojczyźnie i na świecie, o powołania kapłańskie,  w intencji rodzin.
    • W tym tygodniu I czwartek m-ca o godz. 17.00 Msza św. i modlitwa o powołania kapłańskie.

• W sobotę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, patrona chorych na gardło.

Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Żarach w parafii pw. NSPJ w dniach 04 – 10 lutego.
      Rozpoczęcie w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. Nauki w tygodniu o godz. 19.00.

Jubilatom i solenizantom bieżącego tygodnia składam najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa
      i opieki Matki Bożej.