Liturgia tygodnia:

W poniedziałek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycję i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Na odświętnym stole stawiamy zapaloną świecę wigilijną, czytamy urywek ewangelii mówiący o narodzinach Jezusa, wspólna modlitwa i składamy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem i spożywamy wieczerzę. W tym dniu obowiązuje post, nie spożywamy pokarmów mięsnych.

Pasterka 2130  - msza św. za Parafian i Gości
            Taca na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Bpa Wilhelma Pluty

Podczas pasterki zbiórka na Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im. Bpa Wilhelma Pluty.
Wt       Uroczystość Narodzenia Pańskiego
Śr       św. Szczepana - Modlitwy i ofiary na KUL i katolickie uczelnie

Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny Jezusa Maryi i Józefa - odnowienie przyrzeczeń małżeńskich

• Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Tęcza, Niedziela z Owieczką i Ziarno
  • Sprzątanie kościoła: Przybyłek Józefa i Kruk Leokadia
  • Dziękujemy ofiarodawcom i zapraszamy innych do troski o nasz kościół.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej parafii.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.