XVII niedziela zwykła
Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa” - to hasło XIX Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa i tegorocznej „Akcji św. Krzysztof” obchodzony w Polsce od 22 do 29 lipca. Po raz kolejny MIVA Polska zaprasza kierowców, aby za każdy bezpiecznie przejechany kilometr wpłacili 1 gr na środki transportu dla misjonarzy.
Po Mszy św. poświęcenie pojazdów na zakończenie  XIX tygodnia św. Krzysztofa.
Złożone ofiary przeznaczone będą na Misje św.

Liturgia tygodnia:   1700  I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca - spowiedź przed każdą Mszą św.
                                     Pt           900  odwiedziny chorych
                                     Sb          900  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

Sprzątanie kościoła: Gruszczyńska Teresa i Kruk Justyna

• Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się i Tęcza
  • Trwają prace związane z remontem świątyni.
    Zatroskaniem patrzmy na zabytkową świątynię i wspólnymi siłami o nią zadbajmy.
    Troska o kościół to nas wspólny obowiązek.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask Bożych, dobrego wypoczynku na wakacjach, urlopach oraz opieki
i błogosławieństwa Bożego. Pozostającym w domach i wszystkich przybyłych Gości, a także Solenizantów
i Jubilatów niech Bóg obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami.