XIII niedziela zwykła

Liturgia tygodnia:   1700  W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca.
Pt  -  9oo  odwiedziny chorych
Wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi w piątek o godz. 1630

Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego

Sb 9oo  Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

• Sprzątanie kościoła: Zapotoczna Grażyna i Agata Dubis
  • Prasa katolicka: Miłujcie się
    Trwają prace związane z remontem naszej świątyni. Zapraszam wszystkich odpowiedzialnych parafian do naszej wspólnej troski o Dom Boży.

Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.

Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

Wszystkim parafianom życzymy wielu łask Bożych, dobrego wypoczynku na wakacjach, urlopach oraz opieki
i błogosławieństwa Bożego. Pozostającym w domach i wszystkich przybyłych Gości, a także Solenizantów
i Jubilatów niech Bóg obdarzy wszelkimi potrzebnymi łaskami.