XXXII niedziela zwykła - IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

Chrześcijanie mają wpisane w serce miłowanie nieprzyjaciół. Dlatego są tak narażeni na prześladowanie. Co roku 100 tysięcy naszych braci i sióstr ginie za wiarę.  Złożoną ofiarą do puszki ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie

Liturgia tygodnia:  nabożeństwa o 1600

Pn   - Pierwszych Męczenników Polskich
Śr   - Nowenna do NMP
Pt   -  Nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego

W przyszłą niedzielę przeżywamy III niedzielę Synodalną.
Parafia jako środowisko wzrastania  w chrześcijańskim powołaniu każdego wierzącego

• Kancelaria parafialna czynna jest w każdy piątek po nabożeństwie wieczornym.
  • Zachęcamy do nabywania cegiełek, na odbudowę Katedry.
    Przez zakup cegiełek dajemy świadectwo naszej wiary i łączności z kościołem diecezjalnym, którego symbolem jest katedra gorzowska.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej parafii.

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych. Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy potrzebnymi łaskami.
    Na radosne świętowanie dzisiejszej niedzieli i cały nadchodzący tydzień niech nam Bóg Błogosławi.