XXVIII niedziela zwykła

Dzisiaj Niedziela Papieska  -  „Idźmy naprzód z nadzieją”. Swoimi ofiarami do puszek wspieramy fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia", która służy młodemu pokoleniu Polaków.

Liturgia tygodnia:
nabożeństwa o 1700
Różaniec:
dzieci z rodzicami - wtorek, środa i czwartek.
młodzież - piątek
wtorek - środa} róża p. Antoniak Krystyny i Bąk Krystyny
czwartek - piątek} róża p. Dendewicz Jadwigi  i Szymańskiej Grażyny
piątek - sobota} róża p. Bura Marcela

• W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna - taca na misje Do puszek - ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku
  • Kancelaria parafialna czynna jest w każdy piątek po nabożeństwie wieczornym.
  • Zachęcamy do nabywania cegiełek, na odbudowę Katedry. Przez zakup cegiełek dajemy świadectwo naszej wiary i łączności z kościołem diecezjalnym, którego symbolem jest katedra gorzowska.

Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary i każde wsparcie naszej parafii.

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych. Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy potrzebnymi łaskami.
    Na radosne świętowanie dzisiejszej niedzieli i cały nadchodzący tydzień przyjmijcie bł. Boże.