WAŻNE INFORMACJE

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby chętne, które chciałyby pomóc w tworzeniu strony  parafialnej
i miałyby uwagi oraz pomysły co do jej wyglądu.

Ks. Zdzisław - opiekun strony

kontakt@parafiazarkiwielkie.ns48.pl
  tel. parafialny 68/300-02-86

Polska pod Krzyżem. 14 września

wielka modlitwa na Świętym Krzyżu

W sobotę, 14 września 2019 r., w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego stańmy pod krzyżem, aby przepraszać za bluźnierstwa i profanacje, modlić się o nawrócenie, wypraszać moc Ducha Świętego
w zachowaniu wiary w naszej Ojczyźnie oraz, aby wszystkie rodziny były silne Bogiem.

Zapraszamy wszystkich, abyśmy w tym dniu, w Godzinie Miłosierdzia stworzyli wielką wspólnotę ludzi modlących się, którzy wierzą, że przez krzyż i modlitwę można pokonać wszelkie zło, wszelki grzech i można wyprosić łaskę nawrócenia i opamiętania. Zachęcamy, aby we wszystkich kościołach parafialnych naszej Ojczyzny o godzinie 15.00 modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia, przeprowadzić nabożeństwo Drogi Krzyżowej i odmówić część Bolesną Różańca św. Niech to będzie świadectwem wiary w Jezusa Miłosiernego.

Szczególne zaproszenie do włączenia się w tę modlitewną inicjatywę kierujemy do wszystkich chorych
i cierpiących, aby zjednoczyli się duchowo, odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia i modlitwę różańcową oraz ofiarowali swoje cierpienia w powyższych intencjach.

" Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka."