WAŻNE INFORMACJE

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby chętne, które chciałyby pomóc w tworzeniu strony  parafialnej
i miałyby uwagi oraz pomysły co do jej wyglądu.

Ks. Zdzisław - opiekun strony

kontakt@parafiazarkiwielkie.ns48.pl
  tel. parafialny 68/300-02-86

Chcę, abyście przyszli tu 13 dnia następnego miesiąca i nadal codziennie odmawiali różaniec na cześć Matki Bożej Różańcowej, aby uprosić pokój na świecie i koniec wojny, gdyż tylko Ona będzie mogła wam pomóc.Ofiarujcie się za grzeszników i powtarzajcie wielokrotnie – zwłaszcza gdy będziecie czynić jakąś ofiarę – »O Jezu, czynię to z miłości dla Ciebie, w intencji nawrócenia grzeszników oraz jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi«. - Matka Boża z FATIMY.

                    
NABOŻEŃSTWA FATIMSKIE  13-GO DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA

                           13 Październik 2018 r. Spowiedź 1715  
                  Zmiana Tajemnic różańcowych dzieci, młodzieży i dorosłych
                                     OD MAJA DO PAŹDZIERNIKA
                        „Z dalekiej FATIMY,
donośnie brzmi dzwon…”

 

 

Jan Paweł II

 

" Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka."